Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

DectDirect.nl

Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 0,5m

Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 0,5m
Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 0,5m

18,- 14,88 excl. BTW

Niet op voorraad

3 tot 5 werkdagen

Altijd gratis verzending binnen de Benelux

Installatieservice kant-en-klaar of op locatie

Kopen op rekening voor de zakelijke markt

Professioneel advies van mensen die het weten

PRODUCT INFORMATIE.

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. 

 

Lichtbron: 50/125um 

Vezel: OM3 

Connector kant 1 Type: LC 

Connector kant 2 Type: LC 

Kleur: Turquoise 

Lengte: 0.5 m 

Aantal Aders: 2 

Type: Duplex 

Diameter buitenmantel: 3mm

MerkUbiquiti
ArtikelnummerUOC-0,5
Toon meer informatie