DectDirect.NL - De telecomspecialist voor MKB en consument!

Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver J9150D

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver J9150D
HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver J9150D

385,25

318,39 Excl. btw

50+ op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Op een werkdag voor 16:00 besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan winkelwagen Aan verlanglijst toevoegen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantbeoordeling 9,2

Productinformatie.

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s Soort aansluiting SFP+ Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund   Vezel-optische connector LC SFP-zendernorm SR Maximaal bereik 300 m

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010

Gewicht en omvang

Breedte 55,9 mm Diepte 12,7 mm Hoogte 15,2 mm Gewicht 45 g

Dit vind je misschien ook leuk

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Je beoordeling toevoegen

Eerder bekeken