Warenkorb

Ihr Warenkorb ist momentan leer

TP-Link 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter

TP-Link 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC  WDM Bi-Directional Fiber Converter
TP-Link 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC  WDM Bi-Directional Fiber Converter
TP-Link 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC  WDM Bi-Directional Fiber Converter

25,50

21,07 exkl. MwSt.

50+ op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Op een werkdag voor 21:30 besteld, morgen in huis!

Zum Warenkorb hinzufügen Zur Wunschliste hinzufügen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantbeoordeling 9,2

Productinformatie.

TL-FC311B-2 – Gigabit WDM Media Converter

  • 1× 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port supports Auto-MDI/MDIX
  • Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
  • Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
  • Extends fiber distance up to 2 km
  • Productbeschrijving TP-Link TL-FC311B-2 - V1 - glasvezel mediaconverter - GigE
    Type apparaat Glasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC enkele modus
    Model Extern
    Bekabelingstype 1000Base-T,WDM,1000Base-SC
    Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
    Optische golflengte 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
    Protocol voor gegevenskoppeling GigE
    Max. overdrachtsafstand 2 km
    Afmetingen (BxDxH) 9.45 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
    Ontworpen voor JetStream TL-SG3452XP V1

Das könnte Ihnen auch gefallen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Ihre Bewertung hinzufügen

Eerder bekeken