Warenkorb

Ihr Warenkorb ist momentan leer

Netgear 1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA). Supports single mode

Netgear 1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA). Supports single mode
Netgear 1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA). Supports single mode

214,-

176,86 exkl. MwSt.

op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Op een werkdag voor 21:30 besteld, morgen in huis!

Zum Warenkorb hinzufügen Zur Wunschliste hinzufügen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantenbeoordeling 9,1/10

Productinformatie.

1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA). Supports single mode

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Ihre Bewertung hinzufügen

Eerder bekeken