Warenkorb

Ihr Warenkorb ist momentan leer

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

158,-

130,58 exkl. MwSt.

10+ op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Op een werkdag voor 12:00 besteld, morgen in huis!

Zum Warenkorb hinzufügen Zur Wunschliste hinzufügen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantbeoordeling 9,2

Productinformatie.

Productbeschrijving Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC multi-modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 100Base-FX
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 100Mb LAN
Max. overdrachtsafstand 2 km
Afmetingen (BxDxH) 1.34 cm x 5.65 cm x 8.5 mm
Garantie van de fabrikant 90 dagen garantie
Ontworpen voor Catalyst 2960,2960-24,2960-48,2960G-24,2960G-48,2960S-24,2960S-48,3560,3560-12

Das könnte Ihnen auch gefallen

Beoordelingen

10

Gebaseerd op 1 beoordelingen

Ihre Bewertung hinzufügen

Die Bewertung dieses Produkts ist 5 von 5

Het product aangesloten en het werkt als gegoten.
Nogmaals bedankt.

Rodney Wijnaldum

Eerder bekeken