Wir benutzen Cookies nur für interne Zwecke um den Webshop zu verbessern. Ist das in Ordnung? Ja Nein Für weitere Informationen beachten Sie bitte unsere Datenschutzerklärung. »

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

34,- 28,10 excl. BTW

50+ op voorraad

Op een werkdag voor 17:30 besteld, morgen in huis!

UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1 func Zusatzinformation
  • Altijd gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies van mensen die het weten

PRODUCT INFORMATIE.

MarkeUbiquiti
Artikelnummer:UF-SM-1G-S
EAN0810354025921
Toon meer informatie