Warenkorb

Ihr Warenkorb ist momentan leer

Netgear 10 Gigabit optical transceiver SFP+). Supports m onomode fiber over 1310nm wavele

Netgear 10 Gigabit optical transceiver SFP+). Supports m onomode fiber over 1310nm wavele
Netgear 10 Gigabit optical transceiver SFP+). Supports m onomode fiber over 1310nm wavele

902,50

745,87 exkl. MwSt.

10+ op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Vandaag voor 17:00 besteld is morgen of maandag in huis

Zum Warenkorb hinzufügen Zur Wunschliste hinzufügen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantenbeoordeling 9,1/10

Productinformatie.

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers passen in standaard SFP+ interfaces van de M5300-, M7100- en M7300-serie en maken hot-swappable installatie en verwijderen mogelijk. Bepaalde smart switches en Plus-switches kunnen ook worden verbonden met 10 Gigabit SFP+ transceivers.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Ihre Bewertung hinzufügen

Eerder bekeken