Wir benutzen Cookies nur für interne Zwecke um den Webshop zu verbessern. Ist das in Ordnung? Ja Nein Für weitere Informationen beachten Sie bitte unsere Datenschutzerklärung. »

DectDirect.nl

⚠️ Wegens grote drukte door COVID-19 bij onze vervoerders kan je bestelling iets langer onderweg zijn.

MikroTik SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

38,72 32,- excl. BTW

50+ op voorraad

Op een werkdag voor 16:00 besteld, morgen in huis!

Altijd gratis verzending binnen de Benelux

Installatieservice kant-en-klaar of op locatie

Kopen op rekening voor de zakelijke markt

Professioneel advies van mensen die het weten

De MikroTik SFP module S-31DLC20D is een 1.25G SFP transceiver met een 1310nm Dual LC-connector. Zusatzinformation

PRODUCT INFORMATIE.

De SFP module S-31DLC20D van MikroTik is te gebruiken voor een maximaal 20 kilometer Single Mode glasvezelverbinding met DDM. De units zijn getest en te gebruiken met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN, en CCR1036-12G-4S. Units zijn tevens te gebruiken met niet-MikroTik SFP apparaten.

MarkeMikroTik
Artikelnummer:S-31DLC20D
Toon meer informatie