DectDirect.NL - De telecomspecialist voor MKB en consument!

Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

TP-Link 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter

TP-Link 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC  WDM Bi-Directional Fiber Converter
TP-Link 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC  WDM Bi-Directional Fiber Converter

20,75

17,15 Excl. btw

50+ op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Vandaag voor 17:00 besteld, morgen of maandag in huis!

Toevoegen aan winkelwagen Aan verlanglijst toevoegen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantbeoordeling 9,2

Productinformatie.

  • Productbeschrijving TP-Link TL-FC111A-20 - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN,100Mb LAN
    Type apparaat Glasvezel mediaconverter - SC/UPC enkele modus / RJ-45
    Model Extern
    Bekabelingstype 10Base-T,100Base-TX,WDM
    Optische golflengte 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
    Protocol voor gegevenskoppeling 10Mb LAN,100Mb LAN
    Max. overdrachtsafstand 20 km
    Afmetingen (BxDxH) 9.45 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
    Ontworpen voor JetStream TL-SG3452XP V1

Dit vind je misschien ook leuk

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Je beoordeling toevoegen

Eerder bekeken