Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

DectDirect.nl

TP-Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver

TP-Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver
TP-Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver

68,25 56,40 excl. BTW

op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
  • Op een werkdag voor 16:30 besteld, morgen in huis!
  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies
Installatieservice

PRODUCT INFORMATIE.

TL-SM5110-LR – 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125µm glasvezelkabels. Specificaties: * Single-mode SFP+ LC-transceiver * Hot-Pluggable met een maximum flexibiliteit * Ondersteuning van Digital Diagnostic Monitoring (DDM) * Compatibel met 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA) * Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten, zoals JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP en meer.

Productbeschrijving TP-Link TL-SM5110-LR V1 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
Type apparaat SFP+ transceivermodule - LC enkele modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 10GBase-LR
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Max. overdrachtsafstand 10 km
Ontworpen voor JetStream TL-SG3428X,TL-SG3428XMP
MerkTP-Link
ArtikelnummerTL-SM5110-LR
EAN4897098682807
Toon meer informatie