Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

DectDirect.nl

⚠️ Wegens grote drukte door COVID-19 bij onze vervoerders kan je bestelling iets langer onderweg zijn.

MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

58,- 47,93 excl. BTW

4x op voorraad

Op een werkdag voor 17:30 besteld, morgen in huis!

Altijd gratis verzending binnen de Benelux

Installatieservice kant-en-klaar of op locatie

Kopen op rekening voor de zakelijke markt

Professioneel advies van mensen die het weten

PRODUCT INFORMATIE.

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

MerkMikroTik
ArtikelnummerS+85DLC03D
Toon meer informatie