2e Pinksterdag zijn wij gesloten, bestellingen op 1e of 2e Pinksterdag worden dinsdag 21-05 verwerkt en verzonden, we wensen je fijne dagen toe!

DectDirect.NL - De telecomspecialist voor MKB en consument!

Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

Cisco 10GBASE-SR SFP Module - Enterprise-Class

Cisco 10GBASE-SR SFP Module - Enterprise-Class

211,-

174,38 Excl. btw

Niet op voorraad

Veilig achteraf betalen via of

Uitverkocht

We sturen je een mailtje als we dit artikel weer op voorraad hebben.

Aan verlanglijst toevoegen

Vaak samen gekocht.

Op ons kun je rekenen.

  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies per telefoon
  • Altijd minimaal 2 jaar garantie*
  • Klantbeoordeling 9,2

Productinformatie.

Prestatie:

  • SFP transceiver type: Vezel-optiek
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s
  • Soort aansluiting: SFP+
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: N/A
  • Vezel-optische connector: LC, PC
  • SFP-zendernorm: SR
  • Golflengte: 850 nm
  • Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
  • Bekabelingstechnologie: 10GBASE-SR
  • Duplex systeem: Volledig
  • Auto MDI/MDI-X: N/A

Kenmerken:

  • Hot-plug ondersteuning: N/A
  • Certificering: MSA

Eisen aan de omgeving:

  • Bedrijfstemperatuur (T-T): -40 - 85 °C
  • Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 0 - 95 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag: 0 - 95 procent

Gewicht en omvang:

  • Breedte: 13,4 mm
  • Diepte: 56,5 mm
  • Hoogte: 8,5 mm

Verpakking:

  • Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

Logistieke gegevens:

  • Code geharmoniseerd systeem (HS): 85369010

Dit vind je misschien ook leuk

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Je beoordeling toevoegen

Eerder bekeken