Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

DectDirect.nl

DrayTek Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125

DrayTek Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125
DrayTek Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125

25,- 20,66 excl. BTW

op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
  • Op een werkdag voor 21:30 besteld, morgen in huis!
  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies
Installatieservice

PRODUCT INFORMATIE.

Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 LSZH 2.0 mm SX 2m, SC simplex adapter, 4 ty-rap, 2 ty-rap stickers, 8 stick tack 8mm x 10mm, plastic tube om fiberpatch kabel, 1 klittenband lengte 15cm

MerkDrayTek
ArtikelnummerXFPAKKET
Toon meer informatie