Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

DectDirect.nl

TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode

TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode
TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode

25,75 21,28 excl. BTW

10+ op voorraad
Toevoegen aan winkelwagen
  • Op een werkdag voor 17:00 besteld, morgen in huis!
  • Gratis verzending binnen de Benelux
  • Installatieservice kant-en-klaar of op locatie
  • Kopen op rekening voor de zakelijke markt
  • Professioneel advies
Installatieservice

PRODUCT INFORMATIE.

Productbeschrijving TP-Link TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC multi-modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 1000Base-SX
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Max. overdrachtsafstand 550 m
MerkTP-Link
ArtikelnummerTL-SM311LM
EAN6935364030209
Toon meer informatie